Ana içeriğe git
Konu: Yeni Forum (680 Kez okunmuş)

Ynt: Yeni Forum

Yanıt #45
bu gün güncelleme yapıldı 

ek olarak  engelleme/iletişim listesi özelliği aktif edildi   şuan profil bölümünde "contacts"  olarak görünüyor  kısa sürede ing. olan bölümleri  çevireceğim

bir kişinin isminin üzerine geldiğinizde açılan pencerede "+ contacts" yazısına tıklayarak veya profiline gidip sol menüde "Contacts" bölümünden seçim yapıp "sorguyu gönder" yapabilirsiniz

kişi iletişim listenize eklenir yada "Engellenenler" seçersiniz . engelleme bir çok şeyi kapsıyor ama tam listeyi ilerleyen zamanlarda veririm 

listenizi " profil / profili düzenle " bölümünden yönetebilirsiniz

Umarım gelmez ilham perilerimin sonu... ! Modifiye uzmanı web üzerinde 320volt ile yaktı mumu.... Ben deli dolu biriyim.. ama şuan sadece doluyum....

Yanıt #46
Bildiren oldumu bilmiyorum fakat siteye bir ziyaretçi gözünden bakıldığı zaman Kayıt Ol yerine Register yazıyor bunu da düzeltsek iyi olabilir kanımca :)

ps : Afedersiniz :)) ing. olan bölümleri kısa sürede çevireceğim diye bir önceki mesajda belirtmişsiniz zaten okumadan yazmıştım kusura bakmayın :) Yeni tasarı ilk başta kötü gözükmüştü fakat alıştık iyice şimdi bu daha hoş geliyor insanın gözüne  :) Tekrar emeğinize sağlık...
Mutsuzlukta güzel, mutsuz eden sensen.

“Unuttum” dediğiniz anda herhangi bir şeyin size onu hatırlatması...

Yanıt #47
hayırlı mubarek olsun

Yanıt #48
@ApoAtes   bu güncellemede  görünümde belirgin bir değişiklik yok ama çok öncesinden bahsediyorsan o ayrı :)

uzun süre güncellemeler iyileştirme ve ek özellik olarak gelir  (büyük ihtimal)
Umarım gelmez ilham perilerimin sonu... ! Modifiye uzmanı web üzerinde 320volt ile yaktı mumu.... Ben deli dolu biriyim.. ama şuan sadece doluyum....

Yanıt #49
@gevv hocam belirttiğiniz gibi önceki güncellemeden yani tasarımın değiştiği zamandan bahsediyorum :) başta alışamamıştım hatta "ne yapmışlar ya foruma çok mu lazımdı!" gibi bir tepkim de olmuştu :)) fakat şimdi daha güzel olduğunu düşünüyorum :)

uzun süre güncellemeler iyileştirme ve ek özellik olarak gelir  (büyük ihtimal)

mantıklı olanda bu olur hocam tasarım güzel zaten :) Ek özellik olarak ne gelecek merakla bekliyorum açıkçası :) Düşünceyi anında paylaşma olayı şaşırtmıştı güzel oldu o :) bakalım daha neler göreceğiz :))

Yanıt #50
sorun var:

vu gün öğleden beri çıkış vs ikonlarını göremiyorum.
Usta değilim. Sadece hobistim.
Yanıtlarıma bakarak beni usta zannetmeyin.

Yanıt #51

sorun var:

vu gün öğleden beri çıkış vs ikonlarını göremiyorum.

@seron bu bir sorun değildir :) Hepsi profil butonunun içerisine toplanmıştır ve daha düzenli gözüküyor kanımca :)))

Yanıt #52
evet bende  zor bulmuştum :D 

forum geliştiricileri  daha akılcı tasarım, vb. için uğraşıyor  klasik olmamak çabalıyor  iyi ama alışkanlıklar  işi bozuyor :)

Yanıt #53
haaa!.. tamam. anlaşıldı şimdi daha iyi olmuş. facebook düzenine benzemiş. böyle daha iyi. :)
Usta değilim. Sadece hobistim.
Yanıtlarıma bakarak beni usta zannetmeyin.

Yanıt #54
Aynen öyle olmuş :) İyi gidiyor iyii :)