Ana içeriğe git
Konu: Yeni Forum (680 Kez okunmuş)

Ynt: Yeni Forum

Yanıt #30
Hocam benim eski külüstür PC de aynı sorun vardı, senin PC ye külüstür demiyorum yanlış anlama ama sorun PC ile alakalı senin.
"Ne kadar çok bilgi o kadar düşük ego, ne kadar az bilgi o kadar yüksek ego" Albert Einstein

Yanıt #31
olabilir ama çok da külüstür değil be ya... :)
forum yenilenmeden önce de bu makinelerle giriyordum sorun yoktu.
belki crom kullansam durum değişebilir. exp-8 bayağı eskidi. sitenin teknik durumu yeni taryıcılara göredir ondan da olabilir. site cillop gibi oldu ona bir itirazım yok. varsa hataları giderebilirsek daha iyi olacaktır tabi.
işte özellikler daha iyisi can sağlığı:

[mergedate]1398008616[/mergedate]
test... deneme... :)

tamam sorun çözüldü!!! şu an kromla giriyorum süper oldu. yanlış alarm arkadaşlar sorun exp 8 de. benzer sorun yaşayan arkadaşları uyaralım ve ayrıca özür dilerim...
Usta değilim. Sadece hobistim.
Yanıtlarıma bakarak beni usta zannetmeyin.

Yanıt #32
Ben Firefox ile giriryorum. Cillop gibi, tabiri caizse :D
İşletim sistemim de XP ya da linux 8)

Yanıt #33

winXP int exp-8. burası internet kafe bilgisayarı ve akınsoft programı ile filtre programları da mevcut. ayrıca dipfriz benzeri bir program var bilgisayar kapatılırken herşey siliniyor ve bir sonraki kullanıcı için temiz hale geliyor. metni yazarken koca cümleyi yazıyorum, birkaç saniye ilk iki harf gözüküyor sonra kelimeler yavaş yavaş geliyor. bu da ilginç bir sorun. eğer win-7 ye geçin derseniz ı-ıh olmaz :)
dosya eki ve diğer ayarları buldum teşekkür ederim.

hocam   gömeden  bir şey söyleyemem 

http://www.technopat.net/2012/05/21/program-indirmeden-ekrandan-video-kaydetmenin-kolay-yolu/
http://www.screencast-o-matic.com/
Umarım gelmez ilham perilerimin sonu... ! Modifiye uzmanı web üzerinde 320volt ile yaktı mumu.... Ben deli dolu biriyim.. ama şuan sadece doluyum....

Yanıt #34
tamam gevv, sorun çözüldü. int exp-8 elveda canım!...
yamyam, ben de bir iki gündür ubuntu 13.10 deniyorum, fena değil gibi. çok güzel program. harddiski sök, istediğin bilgisayarda aç, vay yeni donanım vay çalışmam demiyor normal açıyor. kendi ofis programı, şusu busu herşeyi var ama oyun yok. tavsiye ederim. bu gece de pardusu kurup bir deniyeceğim. benim eski bilgisayar deneme bilgisayarı oldu:)

Yanıt #35
Senin o eski PC'ne bir UBUNTU STUDIO kuralım da PC ecik uçsun.
Üstelik çoğu media yazılımları ve kodekler ile birlikte geliyor.
SUBRAM arkadaşımız da kuracaktı ama sanırım boş bir DVD meteryali karşısında fena dayak yedi ;D

ÖNEMLİ NOT:
Son aylarda gözlemlediğim üzere artık işletim sistemlerinden ziyade internet gezginleri eklentileri oldukça sorun yapmaktadır.
Bir siteye 1 hafta giremiyordum. Sorunu ciddi olarak araştırdığımda başta JAVA olmak üzere FLASH PLAYER, QUICK TIME gibi eklentilerin güncel olmamasından dolayı ciddi zararlılarla karşılaşmıştım.
Bu sebeple foruma girmede sorun yaşayan arkadaşların, bu eklentilere dikkat etmesini öneririm.

Yanıt #36
"Senin o eski PC'ne bir UBUNTU STUDIO kuralım da PC ecik uçsun.Üstelik çoğu media yazılımları ve kodekler ile birlikte geliyor."
link verir misin?

Yanıt #38
teşekkürler.
resimleri hala göremiyorum site filtrelenmiştir ekranı geliyor. imgur neden filtrelensin ki?
neyse bakacağız artık sağol...

Yanıt #39
Linke gir. 2.0GB olan ISO dosyasını indir. DVD ye yazdır. Sonra da yükle.

[mergedate]1398018893[/mergedate]
Şu son birkaç görüşmeden sonra sayın GEVV hocama bir teklif sunmadan edemeyeceğim.
Forumumuz elektronik devreler üzerine olsa da PC ve PC bileşenleri konusunda bir başlığın olması forumumuzu daha zenginleştirecektir kanaatindeyim.
Her ne kadar PC üzerine birçok forum olsa da, saygın ve iyi konuların işlendiği, iyi bir forum olmak, tercih sebebi olacaktır.

Yanıt #40
evet hocam az önce  bende düşündüm  "donanım ve yazılım" diye alt kategori oluşturdum
Umarım gelmez ilham perilerimin sonu... ! Modifiye uzmanı web üzerinde 320volt ile yaktı mumu.... Ben deli dolu biriyim.. ama şuan sadece doluyum....

Yanıt #41
gevv hocam, mesajda tek harf bile değiştirsem resimler gözükmez hale geliyor. Resimleri tekrar upload edip yeni linklerini mesaja koyarsam sorun çözülüyor.

İyi forumlar.
"Ne kadar çok bilgi o kadar düşük ego, ne kadar az bilgi o kadar yüksek ego" Albert Einstein

Yanıt #42
evet  görsel editörde sorun var  sanırım  @seron nun yaşadığı sorundan  benzer  hatadan kaynaklanıyor    durumu bildirdim  yakında  çözülür

Yanıt #43
benim için masrafa girmeyeydiniz yahu ;D
neyse hadi inşallah...

Yanıt #44

Profil / Profili Düzenle / Görünüm ve Tasaım  -  bölümünden  """ İletilerde WYSIWYG editörü varsayılan olarak göster.""   işaretliyse  işareti kaldırın   kayıt edin

WYSIWYG editör  standart kapalı olur

gerektiğinde   WYSIWYG editörü kullanmak isterseniz  yazı ekranında  ikona  tıklayın

hocam telefondan mesaj yazma olayını bu şekilde çözüdüm