Ana içeriğe git
Konu: Yeni Forum (680 Kez okunmuş)

Ynt: Yeni Forum

Yanıt #15
Profil / Profili Düzenle / Görünüm ve Tasaım  -  bölümünden  """ İletilerde WYSIWYG editörü varsayılan olarak göster.""   işaretliyse  işareti kaldırın   kayıt edin

WYSIWYG editör  standart kapalı olur

gerektiğinde   WYSIWYG editörü kullanmak isterseniz  yazı ekranında  ikona  tıklayın
Umarım gelmez ilham perilerimin sonu... ! Modifiye uzmanı web üzerinde 320volt ile yaktı mumu.... Ben deli dolu biriyim.. ama şuan sadece doluyum....

Yanıt #16
Gevv
Çok önemli olmasada eğer düzeltilirse daha da iyi olacağını zannettiğim bir yeri izah edeyim
Kayıtlı bir kullanıcı foruma giriş yaparken sol üstteki "Giriş" butonuna basınca altta çıkan "Kullanıcı Adı:" ve "Şifre:" kısmı bayağı aşağıda açılıyor öyleki kullanıcı adı ve şifre girmek için scroll tuşunu veya dikey kaydırma çubuğunu kullanması gerekiyor.(Ekran çözünürlüğüm 1366x768 )
Özetle yukarısı için ayrılmış kısım biraz daha azaltılırsa daha iyi olur gibi.

Ayrıca yorum yazarken altta görülen "Tam Editöre Geç" kısmında çıkan üstteki simgelerden bazılarını tam kullanamadım.Bunlara ait kısa da olsa bir izaha olursa iyi olur gibi.
Selamlar

Yanıt #17
Merhaba,
Elinize sağlık,çok beğendim.Başarılarınızın devamını dilerim.

Yanıt #18
Gevv hocam hayırlı olsun.favori kısmı faydalı koyabilirsek güzel olur.

Yanıt #19
Gevv

Forumda "Alım-Satım" kısmı olacakmı?

Yanıt #20
@Flatron abi şimdilik  değil daha yapacak çok şey var 

@F.T   aklımda  umarım  onuda  ekleyebiliriz şuan mümkün değil klasik trayıcı tabanlı devam 
Umarım gelmez ilham perilerimin sonu... ! Modifiye uzmanı web üzerinde 320volt ile yaktı mumu.... Ben deli dolu biriyim.. ama şuan sadece doluyum....

Yanıt #21
Güzel olmuş. Emeğin varolsun. İyi çalışmalar.

Yanıt #22
Gevv
Forum da "Topic you have posted in" diye yazan yerin anlamı "Yorumunuz olan Konu" yada "Yorumunuz var" diye çevrilebilir.(Bu yazı Sabit Konu,vb Konuların solundaki simgelerin anlamlarını izah ederken  sağda yazıyordu)
  Forum Çevirisinde benimde tuzum olsun ;D

Yanıt #23
teşekkürler  abi  :) 

ben fark ettiklerimi düzenliyorum  sizde  bildirirseniz  daha hızlı yürür

çevirilecek bölümleri  not alırsınız  liste kabardığında  bildirirsiniz :D

Yanıt #24
;Dgevv,
cümle sonuna smiley eklemek istediğimde metnin en başında(örneğin gevv in solunda) 1-2 karakter boşluk oluşuyor, paragraf bir satır aşağı iniyor, ancak smiley eklenmiyor.
bir de resim dışında nasıl zip vs ekleyebilirim ve en fazla kaç mb?

kolay gelsin...
Usta değilim. Sadece hobistim.
Yanıtlarıma bakarak beni usta zannetmeyin.

Yanıt #25
kullandığınız tarayıcı ve sürümü nedir

ayrıca   konu altında ki editörümü kullanıyorsunuz  ve  tam editör mü

yada  yanıtlar botununa tıklayıp gelen sayfadan mı yazıyorsunuz    (bu sayfada görsel editör mü kullanıyorsunuz)

denedim ama sorun göremedim

zip, rar ekleyebilirsiniz  yanıtla, yeni konu sayfasında  altta \"Dosyaeki ve diğer ayarlar…\"  bölümünden yükleme yapılabilir şuan 3mb  sınırı var

Yanıt #26
birde  tarayıcınzın  ön belleğini temizleyin daha öne  bir kaç sitil ve script dosyası güncellendi  sizin tarayıcınızın belleğinde eskileri duruyor olabilir

Yanıt #27
hayırlı olsun

Yanıt #28
güzel olmuş yeni arayüz. çok sevdim ben @gevv hayırlı olsun.
ufak çeviriler gerekiyor;
1) Taslak olarak kaydet diyince "Your post has been saved as a draft. You can access it from your profile. " iletisi çıkıyor.
2)Okunmamış iletiler kısmını tıklayınca "Mark ALL messages as read"  iletisi çıkıyor.

Yanıt #29

birde  tarayıcınzın  ön belleğini temizleyin daha öne  bir kaç sitil ve script dosyası güncellendi  sizin tarayıcınızın belleğinde eskileri duruyor olabilir

winXP int exp-8. burası internet kafe bilgisayarı ve akınsoft programı ile filtre programları da mevcut. ayrıca dipfriz benzeri bir program var bilgisayar kapatılırken herşey siliniyor ve bir sonraki kullanıcı için temiz hale geliyor. metni yazarken koca cümleyi yazıyorum, birkaç saniye ilk iki harf gözüküyor sonra kelimeler yavaş yavaş geliyor. bu da ilginç bir sorun. eğer win-7 ye geçin derseniz ı-ıh olmaz :)
dosya eki ve diğer ayarları buldum teşekkür ederim.
Usta değilim. Sadece hobistim.
Yanıtlarıma bakarak beni usta zannetmeyin.